📌نکات بازاریابی

۱- مردم همان چیزی که می خواهند را می خرند. نه آن چیزی را که نیاز دارند! شما باید این نکته را دریابید و در بازاریابی خود پیاده کنید.

۲- کلمه ی “وبینار” حجم عظیمی از کوله بار منفی را به دوش می کشد. کاملاً هم مخرب است. اگر می خواهید از بازاریابی ویدیویی استفاده کنید عنوان دیگری برای آن انتخاب کنید.

۳- مردم بخاطر دلایل خودشان خرید می کنند. نه بخاطر دلایل شما!

۴- شما هرگز با یک انسان موثر واقعی – که خودش را تاثیرگذار بنامد- دیدار نخواهید کرد! (این موضوع درباره ی لیدرهای مدعی نیز صدق می کند)

۵- اگر می خواهید جریان نقدینگی خود را با کیفیت و سرعت بالا افزایش دهید محصولات جدیدی را برای مشتریان خود بیابید. این راه سریع تر و سودآورتر از این است که مشتریان جدیدی را برای محصولات خود بیابید.

۶- برند شما یا برای خود شما نتیجه می دهد یا در مقابل شما قرار می گیرد. نکته: اگر بطور هدفمند به خلق برند برای کسب وکارتان اقدام نکرده باشید، در مقابل شما -یعنی به ضرر شما- قرار خواهد گرفت. و پول شما را از دست خواهد داد. اصلاح کنید!

۷- مشتری بد، نتیجه ی طبیعیِ یک بازاریابیِ بد است.

۸- ماندن سر حرف ها و قول های تان، یک راه ثابت شده برای ساخت اعتبار و اعتماد است.

۹- هر کاری که کسب وکارتان انجام دهد؛ بازاریابی ست. طوری که پاسخ تلفن را می دهید، نحوه ی جواب دادن تان به ایمیل ها، موقعیت شرکت تان، نگارشی که متن های شما دارد، طراحی وب سایت تان، قیمت ها، گارانتی های شما و … همه ی اینها بازاریابی اند.

۱۰- یک ذهن گیج و مبهم همیشه می گوید “نه!” پس بازاریابی خود را تا حدامکان ساده و آشکار حفظ کنید. با آپشن های کم تر  و کلمات کم!

۱۱- هزینه ها، قیمت ها و کرایه های خود را کم نکنید! ارزش خود را زیاد کنید.

برچسب‌ها, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *