در دهه حاضر، همگام با رشد صنعت و تجارت در کشورمان، بهره گیری از ابزارهای مدرن بازاریابی، متداول شده است. رسانه های عمومی، از شبکه های تلویزیونی ملی تا روزنامه های محلی، تجربه های گرانی را از سر گذرانیده اند. در کنار رشد و توسعه رسانه ها، آژانسهای تبلیغاتی نیز به تجربیات با ارزشی دست یافته اند. آگهی دهندگان به عنوان رکن اصلی تبلیغات، آزمون های متعددی را از سر گذرانده اند و از تجربه لازم برای اجرای برنامه های تبلیغاتی برخوردارند.

بوتیا یکی از نامهای قدیم کرمان است که موسسین آتلیه گرافیک آنرا انتخاب نموده و فعا لیت خود را از سال ۱۳۷۶ با انگیزه ی ارائه آثار برتر در حوزه تبلیغات و گرافیک جدا از جریان مبتذل موجود در بازار  آغاز نمودند و تلاش کرده اند با اتکاء به دانش فنی و نیروی متخصص کار آمد در مسیری مطمئن برای رشد و توسعه  گام بردارد.

و اکنون با پشت سر گذاشتن بیش از یک دهه تلاش و فعالیت به گواهی صا حب نظران و متخصصین حوزه گرافیک و تبلیغات  توانسته اند اعتماد مشتریان و مخاطبین زیادی را کسب نمایند .

در این شرکت، باورهایمان را نوشته ایم تا از یادمان نرود. ادعا نمی کنیم به این باورها رسیده ایم، ولی در راه رسیدن به آن هستیم.
اکنون بوتیا به مشتریان ، مخاطبین و همکاران خود می بالد و به روزهای روشنتر و افقهای بلندتر فکر میکند.

  • تبلیغات، ابزاری برای فروش بیشتر

درک ما از تبلیغات، استفاده از ابزارهای علمی، فنی و هنری برای بالابردن فروش است. آگهی با حفظ زیبائی، اصول زیبائی شناسی و استفاده از عناصر خلاقه، باید در خدمت فروش کالا یا خدمات مشتری باشد. اگر آگهی زیبا و جذاب باشد ولی به فروش منجر نشود، آن آگهی، وظیفه خود را انجام نداده است.

  • کیفیت حرف اول است

در بوتیا کیفیت حرف اول است تعریف ما از کیفیت، دست یافتن به سطحی از خدمات است که ارزش افزوده ای برای مشتری ایجاد کند. همانقدر که کیفیت محصول مهم است کیفیت ارائه و ترویج آن نیز مهم است. داشتن سرویس پشتیبانی قوی، لازم است ولی وقتی کافی خواهد بود که با ابزارهای مناسب تبلیغاتی، به مخاطبین اطلاع داده شود.

  • تبلیغات، یک کار تیمی است

در بوتیا، هر کسی در حوزه تخصصی خود مسئول است. واحد طرح و برنامه، مدیریت هنری و مدیریت فنی و مدیریت اجرائی هر کدام سهم خود را در اجرای پروژه های تبلیغاتی ایفا می کنند. مشتری، عضوی از تیم کاری ماست.

  • موفقیت مشتری، موفقیت ماست

زمانی خود را در اجرای برنامه های شرکت موفق می دانیم که مشتریان ما در اثر اجرای طرح های تبلیغاتی توسط تیم بوتیا، به اهداف خود دست یافته باشند. انجام هر کاری و برداشتن هر قدمی وقتی مجاز است که مشتری را به هدف خود نزدیک کند. ما، اجر خود را در توفیق مشتری می دانیم. همچنین همه اطلاعات، طرح ها و ایده های مشتریان در نزد ما امانتی است که خود را متعهد به حفظ آن می دانیم. با خیالی آسوده با ما کار کنید.

  • زمان، بزرگترین عامل موفقیت یا شکست است

کار در اولین فرصت باید انجام شود. سرعت در اجرای سفارشات همراه با دقت لازم، سرلوحه کار ماست. ولی این دلیل نمی شود که سفارشاتی که می تواند طبق برنامه و در شرایط عادی انجام شود، به صورت فورس ماژور و در شرایط اضطرار انجام گردد. کار در روال عادی، با هزینه معمولی و ریسک کم صورت می گیرد حال اینکه در فرصتهای محدود، هزینه افزایش و کیفیت کاهش پیدا می کند.

برای آشنائی بیشتر پیشنهاد می کنیم سایت ما را مورد باز بینی قرار دهید و یا در محل کار ما حاضر شوید. بخشهای مختلف شرکت را ملاحظه فرمائید. همکاران بوتیا را ببینید و با آنها آشنا شوید. نمونه کارهای ما را در بخشهای مختلف ببینید. خوشحال می شویم نظرات شما را در مورد خودمان بشنویم.
در نهایت، شما از ما چه انتظاری دارید؟ ما منتظریم تا بخوانیم یا بشنویم چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم.

با ما تماس بگیرید…